Холивудски машки француски териски карго џебни шорцеви

Холивудски машки француски териски карго џебни шорцеви

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Мека француска ткаенина Тери и утилитарна карго-стил ги прават овие шорцеви од Холивуд без напор за сезоната. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 11 ”. Повлечете стајлинг со половината за влечење. Двојни предни странични џебови; Двојни џебови за лепенки. Двојни странични карго џебови. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата