Нараквица за преживеани од машки делфини

Нараквица за преживеани од машки делфини

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Претставете го вашиот омилен тим со оваа нараквица за преживеани од машки делфини во НФЛ. Оваа жестока нараквица е конструирана од траен најлон во тимски бои што можат да се разоткриваат до 10 'на жицата во итна ситуација. Секој кабел има јачина на напнатост од 300 фунти. Бидете подготвени за најлошото, истовремено покажувајќи поддршка за вашиот омилен тим со оваа нараквица за итни случаи на најлон. Лесно е за употреба и едноставно се обезбедува со вклучената тока на логото. Нараквицата не зазема многу простор и е 1 "широк x 10 " долга x 6,3 "дебела. Нараквица за преживеани од машки делфини NFL : Материјал : најлонска нараквица. Заврши : n/a. Димензии на нараквица : 1" широк x широк x 10 "долга x 6,3" дебела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата