Жените Мода Секојдневен Дише Прилагодлив Ремен За Рамо Градник без Челичен Прстен Собирање Долна Облека Зелена 42

Жените Мода Секојдневен Дише Прилагодлив Ремен За Рамо Градник без Челичен Прстен Собирање Долна Облека Зелена 42

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Сезони : Лето, пролет, aut, зима. Пол : Женски, жени. Чаша : 3/4 Чаша. Повод : Секојдневно, Насекаде. Материјал : Најлон. Стил : Секојдневен,секојдневен. Дебелина : Стандард. Тип на појас : Фиксни ремени. Како да се мие : Рачно миење ладно, висат или воздух. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА табела Со Големина На Долна Облека : . Големина : 38 Под Биста : 75см/29.53 "Големина : 40 Под Биста : 78см/30.71" Големина : 42 Под Биста : 81см/31.89 "Големина : 44 Под Биста : 85см/33.46" Дизајн На Градник Со Чипка За Шиење Чипка, Може Совршено да ја Одрази Вашата Фигура. Ние Градници, Без Разлика Каква Боја Ќе Изберете, За Да Ви Бидат Поудобни За Носење. Ние Ќе Разберете Дека Може Да Се Појават Мали Грешки Во Бојата. Изработени Од Материјали, Издржливи, Погодни За Секојдневно Носење. Спортски Градници Жени. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата