Убав Ден Е Да Ме Оставиш На Мира Смешни сарки женски летни блузи, трендовски графички маици за секојдневна облека

Убав Ден Е Да Ме Оставиш На Мира Смешни сарки женски летни блузи, трендовски графички маици за секојдневна облека

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Воведување на нашата стилска и удобна женска стандардна Маица Со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење дома, патувања и фитнес активности. Со уникатен и модерен графички дизајн отпечатен на предната страна, оваа Маица сигурно ќе се истакне и ќе даде изјава. Направена со мек и удобен материјал кој има точно истегнување, Оваа Маица е и удобна и стилска. Одличното вклопување го олеснува носењето и спарувањето со различни задници. Нашата Маица е исто така издржлива и долготрајна, бидејќи нема лесно да се намали или избледи. Можете лесно да го измиете рачно или машина, следејќи ги дадените упатства за нега. Не заборавајте да не го оставате да кисне премногу долго или да го избелите и да ја одржувате температурата на водата под 45 ° C за да се осигурате дека ќе остане во одлична состојба долго време. Ако барате Маица која комбинира удобност, стил и издржливост, нашата женска стандардна Маица со кратки ракави е одличен избор. Без разлика дали барате секојдневен секојдневен изглед или нешто помодерно, Оваа Маица ве покри. Не пропуштајте го овој совршен додаток во вашата гардероба! 1.●Графички Дизајн● : Издвојте се со уникатни графички дизајни кои го покажуваат вашето чувство за стил и креативност. 2.●Удобно Вклопување : Уживајте во супериорна удобност со нашата мека и еластична ткаенина која е совршена за секојдневно носење, лежење, патување и вежбање. 3.●Разноврсен Стил● : Создадете бескрајни комбинации на облека со нашите разноврсни маици со кратки ракави кои беспрекорно се комбинираат со фармерки, шорцеви, здолништа и многу повеќе. 4.Quality Quality : Инвестирајте во долготраен квалитет со нашите маици отпорни на смалување и отпорни на абење кои се лесни за нега и дизајнирани да издржат секојдневно абење. 5.●Пронајдете Ја Вашата Големина● : Извадете ги претпоставките од големината со нашата табела со големини и пронајдете го вашето совршено вклопување за ласкав и удобен изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата