Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Блузи Клиренс Женско Копче За Вратот Со Долг Ракав Печатени Обични Маици Со Врвни Долги Ракави В-Вратот Кошули Зелена М

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Блузи Клиренс Женско Копче За Вратот Со Долг Ракав Печатени Обични Маици Со Врвни Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Женско Копче За Врат Со Долг Ракав Отпечатена Секојдневна Маица Врвни Кошули Со Долг Ракав В-Врат карактеристики : 1. Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Кошула,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Кошула Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2. Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3. Кошулата ја прави посекси и попривлечна за носење.4. Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : Големина М. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 68см/26.77 " Ракав : 63см/24.80" Женски Врвови Дозвола Женско Копче За Вратот Долг Ракав Печатени Обични Маици Со Долги Ракави V-Вратот Кошули. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Врвови со долги Ракави за Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата