Женски Врвови Летни Обични Женски Врвови Летни Секси Женски Чипка Со Кратки Ракави Маица Со Врат Лабава Лежерна Летна Маичка Врвови Секси Женски Врвови Женски Врв?

Женски Врвови Летни Обични Женски Врвови Летни Секси Женски Чипка Со Кратки Ракави Маица Со Врат Лабава Лежерна Летна Маичка

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

13 "ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 124cm / 48. Тие се удобни и дишат и нема да бидат воздржани, погодни за сите прилики.82" должина : 75cm / 29.35" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Повод : Секојдневен, Далиј, Забава, Спорт, Одмор и многу повеќе. Ве молиме р.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.53 " _ _ _ _ _ _ _ женски чипка краток ракав v-вратот маица лабава повик лето маица блузи карактеристики : 1. Одговараат За Пролет и Лето.Материјал : памук, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Секојдневниот Класичен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Маиците со в-врат можат да го направат посекси, в вратот може да ги измени вратот и обликот на лицето,да го истакне темпераментот 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата