Девојки Блуза Пешачење Екипажот Зимски Печатење Долг Ракав Обична Блуза За Девојки

Девојки Блуза Пешачење Екипажот Зимски Печатење Долг Ракав Обична Блуза За Девојки

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Па зошто да чекаме? Додадете ја оваа прекрасна блуза во вашата колекција и уживајте во совршената мешавина на стил и релаксација. Дополнително, тоа прави одлична опција за подарок за вашите пријатели и сакани. Материјал : Полиестер. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.16 "Ракав : 61cm/24.54 "Должина : 73cm/28.80" Рамо : 44cm/17.56" Големина : М Големина. Безвременскиот дизајн на оваа блуза ја прави одличен избор за дами од сите возрасти, од млади девојки до зрели жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата