Женски Камизоли Плус Големина Летни В Маици За Вратот Лабави Врвови За Вежбање Секојдневни Кошули Со Ленти Блуза Сина М

Женски Камизоли Плус Големина Летни В Маици За Вратот Лабави Врвови За Вежбање Секојдневни Кошули Со Ленти Блуза Сина М

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Дами Прашка Секојдневен Еластичен Цврст Краток Моден Елек Без Ракави Тенк Блузи Женска Женска Блуза Долга Компресија Кошула # Тоа ќе Биде Удобност за секојдневно, Забава или дома за секојдневен, но трендовски изглед, погоден За Пролет, Лето.€Карактеристики : Без Ракави, Цврст, Дневен, Моден Стил.Материјал : Содржина На Пакет Од Полиестер Q : 1 x Женски Топсезона : Пролет,Лето Пол : Женски Повод : Мода,Тип На Дневен Модел : Цврст Стил : Мода, Лежерен Софтвер Материјал : Полиестер, Мека И Удобна, Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Должина На Блуза : Редовно 1. Материјал : женската летна камизола е изработена од мека и дише памучна ткаенина за да се обезбеди удобност и дишење на облеката. Во исто време, ткаенината е мека и издржлива и може да одржува добар квалитет дури и по долго време на носење и чистење. 2. Дизајн : класичниот дизајн на женскиот летен резервоар е модерен и разноврсен, може да се комбинира со различни панталони, фустани и чевли, така што ќе можете да одржувате шарена форма во секое време и насекаде во текот на летото. Дизајнот на ременот и тенката верзија ви овозможуваат да покажете елегантна тенка фигура и да покажете женски шарм. 3. Големина : женските летни резервоари за камизоли се достапни во различни големини, од S ДО 3 XL, за да ги задоволат потребите на жените со различни големини. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме погледнете ја нашата форма за големина или консултирајте се со нашата услуга за клиенти. 4. Боја : женските летни камисади нудат различни опции за боја, различни комбинации на бои за различни стилови на кожа и носење, можат да ви овозможат во летната мода и удобно. 5. Прилика : женската летна камизола е погодна за различни прилики, како што се внатрешна канцеларија, патување на отворено, слободно време и забава и состаноци. Без разлика дали сте на работа или во слободно време, тоа може да ве одржи во стилска и опуштена состојба. Во исто време, тоа е исто така идеален избор за подобрување на целокупната модна смисла со која било облека во жешкото летно време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата