Јубнлви Кардиган За Жени, Женски Еднобоен Кардиган Со Долги Ракави Моден Темперамент Лабав Удобен Кардиганлејд Палто Бело

Јубнлви Кардиган За Жени, Женски Еднобоен Кардиган Со Долги Ракави Моден Темперамент Лабав Удобен Кардиганлејд Палто Бело

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

ДОЗВОЛА! Женски Џемпери, Џемпер Елек, Есенски Џемпери, Џемпери Мало Девојче, Плетен Џемпер, Исечен Џемпер, Бел Џемпер, Џемпер Со Плус Големина, Џемпер Од Наставници, Џемпер Со Големи Димензии, Џемпер Против Вратот, хауба, Качулка Со Патент, Графички Дуксери, Бела Качулка, Исечена Качулка, Дуксери Со Плус Големина, Сива Качулка, Црвена Качулка, Патент За Сечење дуксер, Фустан Со Качулка, Темносина Качулка, Дуксер Со Патент, Кафеава Качулка, Популарна Пуфер Палто, Пуфер, Пуфер Јакна, Елек Пуфер, Пуфер Торба, исечен пуфер, Бел Пуфер, Кафеав Пуфер, Пуфер Елек Деца. Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-14 ЕУ : 38-40 САД : 8-10 Биста : 122см/48.26" Ракав : 62см/24.05 " Ракав : 63cm/24.●Стил●ова е кратко Палто што ќе ве направи кул.69" Ракав : 60cm/23. Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 САД : 6-8 Биста : 116см/45.80" Должина : 86cm/33. Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-16 ЕУ : 40-42 САД : 10-12 Биста : 128cm/50.83" Ракав : 64cm/25.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Натпревар кошула со долги ракави/густа облека, спортски панталони, фармерки, ве прават топли и модни во студената зима. Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-18 ЕУ : 42-44 САД : 12-14 Биста : 134cm/52.02 "Должина : 82см/32.62" Должина : 80см/31.47" Ракав : 61см/24. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.76 "Рамо : 58cm/22. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Шифонд Декорација : Должина На Ракавот : Три Четвртини Тип На Ракав : Цврст Стил : Мода, Каузалност ќе grt : 1pc Табела Со Големина На палто : Големина : S ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 САД : 4-6 Биста : 110cm/43. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни.67 "Рамо : 52см/20.Queters quotes овој секојдневен Јакни опремен со цветни дизајн и средната страна пресече, но се сече со боемски цветни отпечатоци, кој ви дава чувство на секси, но, исто така, открива стабилна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата