Женски Обични Долги Ракави Кардиган Јакна Дама Палто Скокач Тенок Капут XXXL Светло сина

Женски Обични Долги Ракави Кардиган Јакна Дама Палто Скокач Тенок Капут XXXL Светло сина

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Женски Секојдневен Долг Ракав Кардиган Јакна Дама Палто Скокач Тенок Капут Лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева. Кашмир и волнена ткаенина, со џебови од двете страни, е најдобриот избор За повеќето Луѓе Сезона : Season,Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврст Стил : Лежерна должина На Ракавот : Долги Ракави Одговара : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женска Големина НА Палтото САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ БИСТА РАМО Ракав ДОЛЖИНА ХХХЛ 18 22 48 117см/46.06" 46см/18.11" 62см/24.41" 65см/25.59" Големина : Хххл Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 117см/46.06" Рамо : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" Должина : 65см/25.59" големина шема : големина : xxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 113cm/44.49" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 61.5 Cm/24.21" Должина : 64.5 Cm/25.39"Големина : Xxxl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 117cm/46.06" РАМО : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" Должина : 65см/25.59" € Увезени. ① Прилика : Одлично За скијање, сноуборд, вежбање на отворено, патување, шопинг, улица, одмор, секојдневна облека во текот на есента, зимата или раната пролет. Добро поврзете се со џемпери, кошули, фустан, фармерки, ракавици, чизми или патики. ● Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. ● Нега На облека : машинско перење ладно одделно на нежен циклус со торба за перење; се препорачува миење Раце, користејќи благ нежен сапун, без белило или суво. € ®100% Гаранција За Задоволство ● ние Сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има проблем со големината на производот или која било друга причина што не сте задоволни со нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ќе ви помогнеме без проблеми, без проблеми!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата