Бомото Жените Тече Долг Фустан Полка Точка Лабава Сарафан Одмор Плисирана Линија Кошула Фустани

Бомото Жените Тече Долг Фустан Полка Точка Лабава Сарафан Одмор Плисирана Линија Кошула Фустани

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-65%Полиестер, 30%Памук, 5%Спандекс. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Лелеав Фустан од Гардероба. Овие Фустани За Кошули се Ласкави за Повеќето Типови На Тело. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика при Купување, Бидејќи Азиските Големини се Различни од Европските и Американските Големини. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летен Фустан, Фустан Од Кошула, Фустан На Плажа, Лабав Фустан, Долг Фустан, Миди Фустан, Рушен Фустан, Плисиран Сарафан, Фустани На Нивоа, Фустан За Одмор, Фустан За Забави Тип На Шема : Кариран Принт, Боја Со Точки : Жолта, Црвена, Розова Црвена, Каки Полка Точка, црвени дамки од вино, Виолетова сина точка, Црни точки, бели точки : S-2xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : Полиестер, Спандекс, Памучна Должина : Должина На Долги Ракави : Надуен Ракав, Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Дизајн : Стилски Фустан Со Течен Ракав. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата