Имате Долги Секојдневни Фустани Женски Ладен Џеб За Рамо Цветен Принт Елегантен Макси Краток Ракав Секојдневен Фустан Бел Xl

Имате Долги Секојдневни Фустани Женски Ладен Џеб За Рамо Цветен Принт Елегантен Макси Краток Ракав Секојдневен Фустан Бел Xl

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Детали за производот ова долго здолниште е изработено од висококвалитетна и удобна ткаенина, која се чувствува мазна на допир, благодат и елегантна за носење и е многу погодна за носење во удобно време. Кога ќе го видите, вашето семејство дефинитивно ќе се восхитува на вас; Долгите здолништа може да се носат дома или на работа, што Е Модерен Избор Сезона : Лето, Цела Сезона Стил : Мода; Секојдневен; Мода; Темперамент; Секси Нега : Машина За Перење; Облека За Миење Раце Верзија : Опуштени Применливи Прилики : Работа Дома Забава Што Добивате : 1xwomenени Фустан Забелешка : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 3.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,837 инчи) Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Нашата облека може да биде идеален подарок за вашата сакана или значајна друга.

Параметри на производот

Стоката во категоријата