Reclun Womenените долго се облекуваат рамо лето лето плажа Сандерс Краток ракав макси фустани лабава боемска забава маслиново зелена м

Reclun Womenените долго се облекуваат рамо лето лето плажа Сандерс Краток ракав макси фустани лабава боемска забава маслиново

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Ви дава прекрасно искуство со носење. Натпревар - Макси фустан со потпетици или сандали за фантастичен изглед во текот на летото, ќе го обожавате. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Дизајн - Оф рамо макси фустан, долг фустан со краток ракав, цветна фустан од чипка, чипка, измешана плажа, трендовски и елегантен. Удавањето и замавнувањето на полите, ве тера да изгледате привлечно во толпата. Ткаенина : полиестер, лесен, мек и удобно за носење. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски боемски фустан, макси фустан, летни фустани, санки на плажа, забавен одмор, долг фустан. Овие фустани се изработени од полиестерски ткаенини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата