Сакам Мојот Одличен Сопруг Жена Појавување На Неколку Памучни Дресови

Сакам Мојот Одличен Сопруг Жена Појавување На Неколку Памучни Дресови

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

МЕКИОТ И УДОБЕН Дрес ЗА МАИЦИ е совршен за секојдневна облека, маичката е произведена со висококвалитетен врвен материјал и професионалци, Што го прави идеален за вас и вашиот партнер, Овие маици може да се носат подолг период без иритација и непријатност.Технологијата и машините што ги користиме обезбедуваат висококвалитетни отпечатоци кои нема да пукнат или избледат. Маж И жена Двојка Маица Дрес, Задната страна е обична. Висококвалитетниот Дрес со маици за двојки е соодветен и се препорачува за машинско перење, Апсолутно без лупење и пукање, Темелно Измијте го внатре и исушете го на умерена топлина, Се препорачува Природно сушење на воздухот. (Комплет од 2) Мажи (унисекс фит) и Жени (тенок фит) Бренднова Маица Од Памучен Дрес. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО на нашите производи, ние силно веруваме во задоволството на клиентите преку висококвалитетен производ и гордо го поседуваме нашиот производ и преземаме одговорност доколку не сте задоволни со нашиот производ. Нивниот свилен материјал ви носи голема удобност и мекост.Ако нешто тргне наопаку (ретко, но тоа се случува), можете да сметате на нас да го направиме тоа право!Се надеваме ДЕКА ЌЕ уживате во НАШИТЕ ЕПСКИ парчиња облека И ЌЕ ги носите СО ЉУБОВ ЕДНАШ .

Параметри на производот

Стоката во категоријата