Тинејџерски Мутант Нинџа Желки-Изберете-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки-Изберете-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки-Изберете-Машки Краток Ракав Графички Маица-Авторски Права Виаком Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Никелодеон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата