Карат Во Карати 14к Жолто Злато Цврст Полиран 3-Д Тениски Рекет Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 18

Карат Во Карати 14к Жолто Злато Цврст Полиран 3-Д Тениски Рекет Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже

Во магацинот.
DEN 1887.84
Тековен:

14к Жолто Злато Цврст Полиран 3-Д Тениски Рекет Шарм (13,4 мм х 5,1 мм) СО 10к Жолто Злато Ланец Со Мала Тежина Од Јаже 18 " Спакувано во торбичка за подароци од органза. Направете изјава со класичен Сребрен, Бел Или Розово Златен Шарм или Приврзок. Означете го вашиот изглед со полиран златен или сребрен приврзок или шарм Од Карат Во Карати. 14к Жолто Злато. 10к Жолто Злато Јаже синџир 18".8мм Ширина. 0,47 (Просечна Грам Тежина).

Параметри на производот

Стоката во категоријата