Девојки Климентин шорцеви

Девојки Климентин шорцеви

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентинска облека Големите девојки за велосипеди 3 пакувања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата