Преголеми Кошули За Вежбање За Жени Женски Летни Врвови Лабави Врвови На Вратот Лејди Маици Туники Маица Блуза Ракав Печатени Жени Кратка Дама Женска Блуза Плус Го

Преголеми Кошули За Вежбање За Жени Женски Летни Врвови Лабави Врвови На Вратот Лејди Маици Туники Маица Блуза Ракав Печатени

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

20"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 105cm/41. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност од Поставките На Компјутерот и Мониторот Дами Долги Кошули За Хеланки Лабава Фит Блуза Долг Ракав Со Меморија Светли Кратки Основи Женска Маица.31" должина : 66cm/25.40" Должина : 63см/24. Лабава фит силуета.34" должина : 65cm/25. Лабава Фит Силуета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата