Блузи За Жени V-Вратот Печатени Хемиза Долги Ракави Копчето Blue S

Блузи За Жени V-Вратот Печатени Хемиза Долги Ракави Копчето Blue S

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Сина Боја : Снеклин : В-Дезен На Вратот : Печатена Должина На Ракавот : Стил На Долги Ракави : Хемисестил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневно носење, вокација, забава, состаноци,работа, улично носење, итн вклучен е пакет : 1 КОМПЈУТЕР Женска Блуза Плус Големина Блузи За Жени, Еднобојна, Краток Ракав, назад плисирани V Вратот Туники, Одблесокот Стил Лето Блузи, Копчиња Декор Жени Плус Блузи, Хит На Колкот. Женски Плус Врвови летни врвови за жени; кошули со кратки ракави за жени; женски летни врвови; женски врвови облечени секојдневно; кошули за жени; обезмастени дупки; женски врвови; врвови со плус големина за жени; маици за жени; блузи; женски врвови со кратки ракави; деловни секојдневни облеки за жени; женски кошули; летни блузи; маици за жени; женски резервоари; женски врвови; женски врвови; женски врвови;.

Параметри на производот

Стоката во категоријата