Злекејико Ракави Светки Ракави Елегантни Долги Жени Чипка Блузи V-Вратот Долга Женска Блуза

Злекејико Ракави Светки Ракави Елегантни Долги Жени Чипка Блузи V-Вратот Долга Женска Блуза

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Моден дизајн,, висок квалитет! Сезона : Летна Дебелина : Стандардна Прилика : Секојдневен Пол : Женскиот Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Еднобојните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Врвови Со кратки Ракави Свилен Врв под Кошула Женски Долги Ракави Кошула со Долги Ракави под Елек Обични Кошули Со Долги Ракави За Жени Кошули Со Фустани Со Кратки Ракави за Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 60см/23.62" Должина : 61см/24.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 61см/24.02" Должина : 62см/24.41"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 62см/24.41" должина : 63см/24.80"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114см/44.88" ракав : 63см/24.80" должина : 64см/25.20"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24" ракав : 64см/25.20" Должина : 65см/25.59"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 126СМ/49.61" ракав : 65см/25.59" должина : 66см/25.98" дебелина : стандард. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза. Повод : Повик. Моден Дизајн,, Висок Квалитет! Сезона : Лето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата