Жени Секојдневен Моден Цвет Печатени Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Слободно Време Улична Облека

Жени Секојдневен Моден Цвет Печатени Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Слободно Време Улична Облека

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 17см/6.69" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 18см/7.09" должина : 67СМ/26.38" големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" рамо : 48см/18.90" РАКАВ : 20СМ/7.87" должина : 71см/27.95" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 21см/8.27" должина : 73см/28.74" погоден за сите прилики,Секојдневно секојдневно,работно,патување итн.Пол : Женски Лесни И дише, Тенки и елегантни лабави маици.Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!Стил : Дневна/Секојдневна Сезона : Пролет, летна пригода : Дневен Стил : Симпатична, лежерна облека : одговара на вистинска големина Женски Маици Модни Облечени Блузи Жени Симпатична Срце Графички Екипаж Краток Ракав Обичен Фит Обични Маици Маици Маици. основни резервоари за жени женски резервоари облечена секојдневна црна кошула со долги ракави женски маици блузи за жени мода 2023. `+Прилики : Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за дома, забава, шопинг, работа, училиште, надвор, свадба, одмор, дневно, канцеларија, патување, трчање. Женски Блузи и Блузи Кошули Облечени Обични Маици. Женски Преголеми Маици Графички Маици Врвови Летни Кошули Гроздобер Обични Лабави Туники.

Параметри на производот

Стоката во категоријата