Fsqjgq Женска Летна Лежерна Маица Со Кратки Ракави Кошули Со Копчиња за Жени Со Средна Должина Цврста Лабава Кошула На Екипажот Памучна Лежерна Кошула Со Долги Ракави

Fsqjgq Женска Летна Лежерна Маица Со Кратки Ракави Кошули Со Копчиња за Жени Со Средна Должина Цврста Лабава Кошула На Екипажот

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.80" Должина : 88см/34. Овие стилски и модерни блузи ќе ви се допаднат за жени кои имаат убави, живописни бои.91" Рамо : 39cm/15. Плус Големини се достапни. Материјал : памук и лен. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.35" Ракав : 57cm/22.07"големина : xxl биста : 124см/48,82" рамо : 42см/16,54" ракав : 60см/23,62" должина : 85см/33,46"големина : хххл Биста : 129см/50,79" рамо : 43см/16,93" ракав : 61см/24,02" должина : 86см/33,86"големина : ххххл биста : 134см/52.14" ракав : 59см/23.

Параметри на производот

Стоката во категоријата