Време И Тру Женска Маичка, Пакет

Време И Тру Женска Маичка, Пакет

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

Едноставноста е најдобра. Времето и долгиот ракав на Тру убаво се слојуваат со речиси се, но исто така ни се допаѓа самостојно, за полиран, секојдневен изглед. Материјал : 55% Памук/37% Модален/8% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : Две желки. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опремен. Деколте : Желка. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Женски Дво-Пакет Желки Од Времето и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата