Realtree Дами Краток Ракав Камо Кошула

Realtree Дами Краток Ракав Камо Кошула

Во магацинот.
DEN 273.60
Тековен:

Маичката со кратки ракави на Оваа Дама е совршена за секое време. Одлично е за активности на отворено и слоеви со други кошули. Достапно во МОДЕЛИТЕ НА РЕАЛНОТО ДРВО. Карактеристики мека и тивка ткаенина, удобност и конструкција На Вратот. REALTREE Макс - 1 Шема. Мека И Тивка Ткаенина. Удобност Одговара. В-Конструкција На Вратот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата