Патување Колекција Женски Фауна Тру Удобност Пена Внатре Поштенски Блок Пета Чизми

Патување Колекција Женски Фауна Тру Удобност Пена Внатре Поштенски Блок Пета Чизми

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Пријатна, но покачена, фауната плен Со Колекција На Патувања. Оваа essential суштински карактеристики вештачко стрижење и хардвер со врвки во комбинација со покриена блок пета за ново преземање на борбениот стил. Поддржувачкото подножје од пена за Удобност од 4 мм и внатрешниот патент го прават овој дизајн на веганска кожа лесен за одење и лизгање. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 5 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Круг. Поставата : Вештачко Крзно. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата