Титаниум Црна Гума Гребени Работ Бранеа Бенд

Титаниум Црна Гума Гребени Работ Бранеа Бенд

Во магацинот.
DEN 2063.84
Тековен:

Завршете : Ширина На Четкана Лента : 7 Мм материјал : Примарно : Титаниумска Дебелина : 2 мм гравира : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Сивило : Тип На Свадбена Лента : Гребен УПЦ 886774054629 Примарен Челичен Титаниум Четкан со Дизајн на Црна гума 7мм гребени Работ Бенд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата