Зимски Топол Капут За Жени Со Цврста Боја Блок Размена На Јакна Џеб Со Врвки Со Долги Ракави Спортска Работа Топли Јакни За Надворешна Облека

Зимски Топол Капут За Жени Со Цврста Боја Блок Размена На Јакна Џеб Со Врвки Со Долги Ракави Спортска Работа Топли Јакни За

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Модни Жени Удобни Обични Јакни За Размена На Блокови Во Боја Џеб Со Врвки Со Долги Ракави Обични Јакни За Надворешна Облека Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Ултра чувство, секој вреден дизајн размислете. Се фокусира на совршен блузи за вас, не неповторливо секси. Ве прават супер секси И Удобни. Многу добар квалитет, спортската облека е многу добар избор. Сезона : Пролет,Fall,Зима : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на боја : Секојдневна, Должина На Сексислав : Долги Ракави како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Женска Јакна. Големина Шема. Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 75cm/29.53" Тежина : 165-185斤 【windproof И Водоотпорен Q - Женскиот Ветроупорен И Водоотпорен Ветробран Со Качулка Со Долги Ракави Е направен од висококвалитетни материјали кои МОЖАТ ЕФИКАСНО ДА ГО БЛОКИРААТ ВЕТЕРОТ и ДОЖДОТ, одржувајќи Ве Суви и удобни во какви било временски услови. €Разноврсен Дизајн Q-Овој Ветробран Со Качулка Со Долги Ракави е дизајниран имајќи ја предвид разноврсноста. Може да се носи како самостојна јакна или слоевит со друга облека за дополнителна топлина. ●Издржлива Конструкција● - Ветробранот Со Качулка Со Долги Ракави е направен да трае. Изграден е со армирани шевови и висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и долговечност. ●Прилагодливо Вклопување-Ветробранот Со Качулка со Долги Ракави има прилагодлива хауба и манжетни, што ви овозможува да го прилагодите вклопувањето по ваш вкус. Ова обезбедува цврсто и удобно вклопување секој пат. ●Стилски И Практичен ● - Ветробранот Со Качулка Со Долги Ракави комбинира стил и функционалност. Се одликува со елегантен и модерен дизајн кој може да се носи за различни активности, вклучувајќи спортови на отворено, пешачење и секојдневно секојдневно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата