Предна прошетка Хавајски Празник Солидна Буква Печати Маица Блузи За Жени Краток Ракав Обична Блуза Блузи Плажа Круг Вратот Кошула Блузи Големина С-5ХЛ

Предна прошетка Хавајски Празник Солидна Буква Печати Маица Блузи За Жени Краток Ракав Обична Блуза Блузи Плажа Круг Вратот

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Едноставните маици се Секојдневни Шик И Никогаш Застарени. Дизајн-Обична маица за вратот, плус големина, краток ракав, трендовски и елегантен. Материјал : Изработен од супер мека и удобна памучна ткаенина, ткаенина погодна за кожата, дише и мала тежина и мека, удобна на вашиот допир! доволно е долго за да ги покриете колковите и добро да го скриете стомакот, ќе сакате да додадете во вашата гардероба и да носите во топло време. Повод : Совршен за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Материјал -100% Памук. Карактеристика : маици со плус големина, класични врвови на вратот, краток ракав, ЉУБОВЕН принт, ЛЕСНИ, лабави секојдневни памучни врвови, толку удобни секси и слатки. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Жените САКААТ Врвови За Печатење, Маица Со Кратки Ракави Со Вратот, Летна Модна Маичка, Лабави Секојдневни Врвови. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Големина : Стандардна Големина ОД S-5 XL, ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Погоден за голема надлактица и целосна фигура.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. лабаво вклопување, погодно за повеќе форми на телото. Појавување : Лесен За Носење Со Панталони/Фармерки/Спортски Чевли/Потпетици/Чизми. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа маица совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата