Тикв Машки Лабави Удобни Кошули Клиренс Модна Облека Бамбус Маици Летни Кошули Со Кратки Ракави Пуловер Со Ревер Хавајско Копче За Плажа Празник Зелена XL

Тикв Машки Лабави Удобни Кошули Клиренс Модна Облека Бамбус Маици Летни Кошули Со Кратки Ракави Пуловер Со Ревер Хавајско Копче

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

04" Рамо : 48. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво.68" Големина : XXXXL Големина.❥ ( ^ _ ^ ) Ако имате какви било прашања дали е пред или по купувањето, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.47" Должина : 81cm/31.84" Рамо : 47см/18.

Параметри на производот

Стоката во категоријата