Машка Ултра Мека Маица За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави

Машка Ултра Мека Маица За Вратот На Екипажот Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Машката Ултра Мека Маица Со Врат На Екипажот СО Долги Ракави Е идеална кошула за носење како парче за слоевитост, лежење низ куќата, па дури и во комбинација со вашите омилени фармерки. Ќе ви се допадне начинот На кој Ултра Меката ткаенина се чувствува на вашата кожа, дека никогаш нема да сакате да ја соблечете! Рбх Машка Ултра Мека Маица За Вратот на Екипажот со Долги Ракави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата