Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Во магацинот.
DEN 10239.84
Тековен:

Рефлектирајте ја вашата љубов со овој вкусен свадбен бенд изработен во топло 14 каратно жолто злато. Оваа лента од 8 мм има сложени рабови со двојно милгрин за совршен допир на детали. Оваа лента за удобно вклопување е достапна во големина на прст 9.Метална Тежина : 8,42 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Двојно Милгрин Свадба Бендгендер : Унисекс Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 8ммринг Големина : 92мм дебелина На удобност Фитсолиди Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Соединетите Американски Држави Примарно Злато 14 Каратно Жолто Злато 8мм Двојно Милгрин Удобност Одговара На Големината на Бендот 9.

Параметри на производот

Стоката во категоријата