Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Во магацинот.
DEN 168.80
Тековен:

Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Стил : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустан формален црн фустан за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата