Памучни Ленени Врвови За Жени Лабави Маици За Вратот На Екипажот Страничен Шлиц Плус Големина Блуза Секојдневни Удобни Маици

Памучни Ленени Врвови За Жени Лабави Маици За Вратот На Екипажот Страничен Шлиц Плус Големина Блуза Секојдневни Удобни Маици

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

24" ракав : 50см/19.82" Ракав : 51см/20. ленени врвови за жени секојдневно лето, основни кошули за жени лабави, женски ленени кошули секојдневно лабаво вклопување, ленени блузи за жени 2023, женски летни кошули и блузи, летни женски блузи, основни кошули жени, летни блузи плус големина жени, женски ленени врвови, летни врвови за жени 2023 трендовски, ленени врвови за жени секојдневно лето, ленени врвови за жени лето, плус големина памучни кошули, памучни платно, плус големина женски летни врвови лабаво вклопување.67" Ракав : 49cm/19. Случајниродови. Печатете ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Стандардна модерна форма и шуплива заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни цел ден Женски Летни Памучни Ленени Врвови За Маици Печатење Лабава Фит Блуза седум Четвртини Ракави Гроздобер Екипаж Плус Големина Облека.69" Должина : 74см/29.53"одлично за носење Со Вашите Омилени фармерки, панталони и друга нега на облека : рака перење/Миење Во Машина ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на Сонце и сушење.08" Должина : 75см/29. Опременимајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината.74"големина : xl биста : 120см/47.Материјал : имитација на памук.50" Должина : 71cm/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата