Sundress завиткана со ракави без ракави, без ракави, цврсто бело

Sundress завиткана со ракави без ракави, без ракави, цврсто бело

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Обични женски со ракави без ракави со ракави, цврсти колкови, цврсти колкови, облечени прашка фустани, женски случајни V-вратот без ракави, цврсти колкови, цврсти колкови, завиткани прашкасти фустани : Изработено е од висококвалитетни материјали, доволно издржливо за вашиот секојдневно носење стилски и моден дизајн, ве прават попривлечен, ве прават попривлечни, ве прават попривлечни, ве прават попривлечни. е многу погоден за лето и пролет удобен материјал, погоден за најразлични прилики ова е одличен подарок за вашите loversубовници или самите. Овој фустан има без ракави без ракави и со цврст за привлечност. Може да се спарите со сандали со блок-потпетици или чевли од мувли, завршете го изгледот. Сезол : Пролет, Летодерендер : Womenените : Дневно, случајни материјали : ПолиестерПатерн Тип : Солид Стил : Служба на случајни должина : Должина на ракави : , Висат или се исушија што добивате : 1 парчиња фустан. Официјални фустани, венчални фустани за гости за жени, забавен фустан за жени, матурски фустан, бел фустан жени, коктел фустани, фустани за свадбени гости, формални фустани за жени, венчален фустан, фустани за венчавки, фустани за невести. ✔ Преференцијални цени, нашите производи се купуваат директно од производителот и се испраќаат што е можно поскоро, отфрлајќи го зголемувањето на цените од дилерите и агентите за да се осигурате дека можете да купите нови производи по најприфатлива цена . Големина. Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 74-90cm/29.13-35.43 '' половината : 68-88cm/26.77-34.65 '' Должина : 78cm/30.71''Size. 78-94cm/30.71-37.01 '' половината : 72-92cm/28.35-36.22 '' Должина : 79cm/31.10''Size. 'Полови : 76-96cm/29.92-37.80' 'Должина : 80cm/31.50''Size. : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 86-102 CM/33.86-40.16' 'Waist : 80-100cm /31.50-39.37 '' Должина : 81cm/31.89''Size. Должина : 82см/32,28 ''.

Параметри на производот

Стоката во категоријата