Маица со кратки ракави за чудо нација, кратки ракави, маица, големини 4- & хаски

Маица со кратки ракави за чудо нација, кратки ракави, маица, големини 4- & хаски

Во магацинот.
DEN 224.00
Тековен:

Лесното тје секогаш прави одличен додаток на неговата гардероба! Оваа маица со кратки ракави од Wonder Nation ја прави неуспехот од суштинско значење за неговата секојдневна постава. Се одликува со опуштено вклопување за удобно поставување и мека ткаенина од памук, која се чувствува нежно на неговата кожа. Пар со едно од неговите омилени нации за чудо нации за целосна облека! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Тешка етикета без ознака за цел ден удобност. Маица со кратки ракави за момчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата