Персонализирана црвена маица на соседството на Даниел Тигар Детето, црвена маица во големини: 2T, 3T, 4T, 5 6T

Персонализирана црвена маица на соседството на Даниел Тигар Детето, црвена маица во големини: 2T, 3T, 4T, 5 6T

Во магацинот.
DEN 144.00
Тековен:

Направете го вашиот малечки ден уште посебен со персонализирана маица за роденден. Оваа персонализирана маица се одликува со Katerina Kittycat, принц во среда, Даниел Тигар, Мис Елаина и О був заедно со порака „Среќен роденден “. Поставете го нашиот целосен асортиман на лиценцирани брендови Персонализирана маица за роденден на Делиел Тигар, Детлер, маица за роденден, Црвена : . Персонализирајте со име до 9 карактери. Маица за мали деца во големини : 2t, 3t, 4t, 5/6t. Кошулите работат мали, ве молиме нарачајте барем една големина нагоре. 100 проценти памучен дрес. Ребреста екипа на вратот. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата