Капрезе Жени Еднобојни Фустани Лабава Повеќеслојна Миди Фустан Улица Летна Плажа Сарафан Збрчкана

Капрезе Жени Еднобојни Фустани Лабава Повеќеслојна Миди Фустан Улица Летна Плажа Сарафан Збрчкана

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Карактеристика : Бохо Фустани, Лабав Фустан Со Кратки Ракави, Повеќеслоен Фустан, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Миди Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Лабави Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Црвена, Зелена, Црна, Сина, Розова, Розова Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Должина на средниот Ракав : Кратка Сезона На Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајн-Набразден Повеќеслоен Фустан, Миди Фустан Со Кратки Ракави, Обичен Фустан Бохо, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата