Женски Секси Бодикон Краток Ракав Пресечен Летен Клуб Партија Миди Фустан

Женски Секси Бодикон Краток Ракав Пресечен Летен Клуб Партија Миди Фустан

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Женски Секси Летен Краток Ракав Круг Вратот Печатени Врвка Сечење Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧЕ Жени облекуваат Коктел фустани Со Американско Знаме за жени вечерна забава фустан со долги ракави за жени бохо фустан за жени матурски фустани за тинејџерки женски врвови облечени секојдневни коктел фустани. Ѕвезди ленти мајка на невестата фустани за свадба макси фустан за жени летни фустани за жени плус големина макси фустан за жени жолт фустан жени. 4 јули секојдневни фустани за жени фустани со боди за жени секси фустани за жени плус големина летни фустани фустани за жени 2023 обичен розов фустан девојки фустани. Денот на независноста фустан со светки за жени женски летни фустани венчаница за гости фустан за сонце женски фустани пролетен сарафан долги фустани за жени. Совети за големина : ве Молиме проверете ја големината на сликата водич, ако сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.

Параметри на производот

Стоката во категоријата