Термички мета со долги ракави на магите дабови

Термички мета со долги ракави на магите дабови

Во магацинот.
DEN 151.20
Тековен:

За функционална, разноврсна и издржлива перформанси маскирна кошула што ќе ве одведе, ден и ден надвор, маси даб и реални перформанси со долги ракави со долги ракави се појавуваат како шампион. Неговата разноврсност потекнува од тоа што може да ја носи оваа кошула за перформанси за време на социјалните, обичните излегувања, како што се водат работи, да се дружите во локалната дупка за наводнување со пријателите или едноставно да се релаксирате дома. За побарувачки активности, како лов, пешачење, велосипедизам и слично, полиестерската мрежа овозможува темелна дишеност, со мрежната текстура на кошулата што ја стабилизира и зајакнува да издржи долгорочно, физичко напорно. Неговите полите во форма на кошула ја зголемуваат флексибилноста и леснотијата на движење, со природно истегнување што нема да го ограничи или ограничи додека напојувате преку денот. Влагата и пот ќе бидат разоткриени и злобни со својата технологија за влага за влага, а како облека со среден слој, можете да ја носите преку термили на базели на Real Tree и под други видови на зимска облека. Тешка, долготрајна и да, дури и неодоливо мека термичка, мавта даб и недвижнини со долги ракави за изведба на долги ракави, термички теми ќе ве одржат топло и удобно за да можете да се соочите со зимска глава со вашето најдобро лице на лице! Термички мета со долги ракави на Mossy Oak и Realtree.

Параметри на производот

Стоката во категоријата