Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Женски Блузи Секојдневна Секси Мода Маица Со Долги Ракави Јака Со Копчиња Модна Облека V Врвови На Вратот Ма

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женски Женски Блузи Секојдневна Секси Мода Маица Со Долги Ракави Јака Со Копчиња

Во магацинот.
DEN 143.84
Тековен:

Женски Блузи Обични Секси Модни Маици Со Долги Ракави Јака Со Копчиња Модна Облека V Врвови На Вратот Маица Пуловер Врвови Опишете : Материјал : Удобната ткаенина за истегнување ве прави поудобни за носење ткаенина : 3/4 ракавите се изработени од висококвалитетна ткаенина. Ткаенината е дише и растеглива, многу мека и удобна и мазна наспроти кожата. Ќе биде удобно да се носи цел дендизајн : Кошула, Свечен Секојдневен Врв, Дизајн На Копче Против Вратот, Половина Ракави Во Стилот На Ѕвонче, Тенок Фит, Удобна Ткаенина, Женски Секојдневен Моден Пар со : Туника Со Врат со хеланки, пролет/лето палта, фармерки, панталони, панталони или здолништа за поелегантен и женствен изглед применливи Прилики : Женски Блузи И Блузи кошулите се погодни за канцеларија, работа, одмор, Плажа, Училиште, Излегување, Забава, Дома И Секојдневно Носење Информации За Производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен,тип на Шема : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или закачете за да се исуши што добивате : 1 женски топ Белешка : Различни Екрани На Екранот ќе имаат Дисплеј За Разлика Во Боја, и ќе има грешки Во рачното мерење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини кога купувате производ!Size Bust Sleeve Shoulder Length S102cm/40.16"43cm/16.93"44cm/17.32"68cm/26.77"M108cm/42.52"44cm/17.32"45.5 cm/17.91"69cm/27.17"L114cm/44.88"45cm/17.72"47cm/18.50"70cm/27.56"XL120cm/47.24"46cm/18.11"48.5 cm/19.09"71cm/27.95"XXL126cm/49.61"47cm/18.50"50cm/19.69"72cm/28.35"XXXL132cm/51.97"48cm/18.90"51.5 cm/20.28"73cm/28.74" кошули со долги ракави за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женска свирка. преголем дуксер за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата