Женски Волнени Тенки Јакни Палтоack Јакна Палто Топло Цврсто Долги Палто Долна Облека Палто Женски Тексас Јакна Со Ракави Облека Женска Зимска Јакна Со Качулка Без ?

Женски Волнени Тенки Јакни Палтоack Јакна Палто Топло Цврсто Долги Палто Долна Облека Палто Женски Тексас Јакна Со Ракави Облека

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Content Содржина На Производот : 1 X женска шема на палта : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Ракав : 58см/22.83" Должина : 84см/33.07"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 114см/44.88" Ракав : 59см/23.23" Должина : 85см/33.46"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 60см/23.62" должина : 87см/34.25"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 126см/49.61" ракав : 61см/24.02" должина : 88см/34.65"големина : xxl сад : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 132см/51.97" Ракав : 62см/24.41" Должина : 90см/35.43" применливи сцени : дома, секојдневно, секојдневно носење, Плажа, ЗАБАВА, КЛУБ, ПАТУВАЊЕ, пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Печатени Руно Јакна Жени. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, Без Брчки Одлични За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Изработен е од меки Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Јакна од Руно За Жени. Стил на дизајн : Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прави Попривлечни Женска Вештачка Волна Тенка Јакна Палто Warmот Палто Топло Цврсто Долго Елегантно Модно Палто За Надворешна Облека Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Јакна Без Качулка Жени. Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И Е Многу Мек, Удобен, Еластичен, Лесен И Одговара На Вашата Кожа. Поштенски Пилинг Јакна. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина Дебело Топло Руно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата