Комбинезони За Жени Облечени Секси Летни Ромпери Цврст Комбинезон со Врвка со врат

Комбинезони За Жени Облечени Секси Летни Ромпери Цврст Комбинезон со Врвка со врат

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Сезона : Сите сезони пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Памучен Стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Големина : Големина На С. надвор од рамото и тенок фит ве прави елегантни во лето.61 "Половината : 101см/39. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.18 " Големина : М Големина.65 "Половината : 96см/37.83" Должина : 130см/51. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 103cm/40. Ткаенина : комбинезонот е изработен од полиестерска ткаенина за висок квалитет и удобност.76 " Големина : XL Големина.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, Вфор работа,Излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе.54 " Големина : 2xl Големина. Карактеристики : дизајнот е едноставен и лабав, комбинезонот без ракави има опуштен дизајн со широки нозе за удобност и леснотија.58 "Половината : 106cm/41.70 " Должина : 138cm/54.

Параметри на производот

Стоката во категоријата