Гдфун Женска Облека За Обликување Висок Струк Подигнување На Задникот Обликување На Половината Слабеење И Грб Мазен Беспрекорен Тренер за Обликување На Телото--об

Гдфун Женска Облека За Обликување Висок Струк Подигнување На Задникот Обликување На Половината Слабеење И Грб Мазен Беспрекорен

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ставете во торба за долна облека пред машинско перењепамучни шорцеви за момчиња долна облека за жени/бразилски гаќички/гаќички со низок пораст. Женска секси долна облека за непослушен секс, гаќи за жени подвозја, микро танга за жени секси, гаќи со плус големина долна облека за жени, гаќички за жени, модерни кратки гаќички за жени high 100 памук висок струк здраво исечена долна облека за жени/100% памучни танга/100% памучна долна облека за жени танга.Детали За производот Е Погоден За Сите Прилики Тој е многу погоден за сите жени кои сакаат да се грижат за својата фигура, дебели жени во менопауза или жени кои сакаат да го намалат стомакот . Чекаше бикини е најдобриот избор за одмор ,летна плажа, базен, капење, одморалишта, бикини партија. Оваа долна облека за обликување е совршена за секаков вид прилики, како што се состанување, забава, матурска забава, коктел забава, свадба, работа и секојдневен живот.Quralling&Висока Еластичност q дизајниран со ленти против лизгање на врвот, што може ефикасно да ги поправи гаќичките за обликување и да избегне тркалање или виткање, но има и висока еластичност на страните и грбот за да ве покрие што ја прави фигурата пограциозна и поприродна.●облеката за обликување е дизајнирана со висок струк, не може брзо да го затегне вишокот стомак за да постигне ефект на криење и слабеење, но и овој обликувач на телото физички се крева за да го затегне задникот, да го измазне грбот и да го обликува вашето тело тркалезната и секси линија на колковите веднаш ви ја дава кривата што ја сакате, секси фигура. Перење макс 40°C, Железо Со крпа за печатот, не се исуши. Еластичен Појас, лесенгаќи контрола на стомакот/напикање гаќи/машки шорцеви долна облека. Висококвалитетните ткаенини ја прават долната облека за бикини мека, тенка и удобна, се протега прилично добро, удобно со вашите панталони и нема да заглави во области фитил долна облека/брза сува долна облека за жени/активни жени за долна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата