поставете Рачно Ткаени Приврзоци Во Нордиски Стил Детска Соба Ѕвезди Висечки Приврзоци

поставете Рачно Ткаени Приврзоци Во Нордиски Стил Детска Соба Ѕвезди Висечки Приврзоци

Во магацинот.
DEN 44.64
Тековен:

Опис. Овој приврзок е изработен од висококвалитетни памучни материјали, кои . обезбедува текстура и е издржлив и безбеден. Доаѓа со дизајн на ѕвезди, фина изработка, погодна за креветче, детска соба итн., и. тоа ќе донесе нов изглед за вашиот дом. Декорација за вашиот . дете, време е да им оставиме скапоцено и незаборавно детство . меморија. Карактеристики. - Материјал : памучна крпа. - Големина : Околу 15, 00Х15, 00Х0, 50см/5, 89Х5, 89Х0, 20инч. - Овој приврзок е изработен од висококвалитетни памучни материјали, кој обезбедува текстура и е издржлив и безбеден. - Фина изработка, погодна за креветче, декорација на детска соба итн. - Декорација за вашиот дом, овој приврзок ќе донесе повеќе забава за собата на вашето дете. - Ако го користите како приврзок за таванот на креветчето за вашето дете, тоа ќе биде алатка која ќе ви помогне да го убедите вашето дете. - Широко се користи за фестивалска декорација, дневна градинарска декорација и фото реквизити. Овој приврзок е изработен од висококвалитетни памучни материјали, кој обезбедува текстура и е издржлив и безбеден. Фина изработка, погодна за креветче, декорација на детска соба итн. Декорација за вашиот дом, овој приврзок ќе донесе повеќе забава за собата на вашето дете. Ако го користите како приврзок за таванот на креветчето за вашето дете, тоа ќе биде алатка која ќе ви помогне да го убедите вашето дете. Широко се користи за фестивалска декорација, дневна градинарска декорација и фото реквизити.

Параметри на производот

Стоката во категоријата