Женски Врвови Цветни Врвови За Жени, Женски Копчиња Надолу Модни Секојдневни Кошули Со Кратки Ракави Блуза Црвена Л

Женски Врвови Цветни Врвови За Жени, Женски Копчиња Надолу Модни Секојдневни Кошули Со Кратки Ракави Блуза Црвена Л

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Цветни Врвови За Жени, Женско Копче Надолу Мода Секојдневен Краток Ракав Кошули Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестеркол : Црвена,Розова,Сива,Бела,Портокалова,Темно Зелена,Кафеава Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛС Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : В Дезен На Вратот : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време,Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен пакет за патување : 1 Компјутер Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие обични блузи за жени со класично V деколте, нормални кратки ракави, висококвалитетен материјал. Секојдневно фитинг и разноврсна, вие сте во можност да го напикате со фармерки, изгледа одлично со речиси ништо. Овие едноставни, но привлечни слатки женски врвови за ѕвончиња можат да бидат стилизирани со фармерки или слаби, и погодни за секојдневно носење,секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица. лелеави блузи за жени облечени лежерноизразени со v деколте и издувани кратки ракави,лабаво вклопување,дизајн со цврста боја. овие блузи и блузи за жени прават да изгледате поинтелектуално и поелегантно. Совршен за секојдневно носење, Одмор, Работа, Шопинг, Дом, Училиште, Забава, Излегување и секојдневна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата