Дианли Симпатична Женски Блузи Краток Ракав V Копчето Вратот Преголема Вратоврска Боја Блуза Боја Крпеница Мода Пуловер Маица Лето Слободно Време МОРНАРИЦА XL

Дианли Симпатична Женски Блузи Краток Ракав V Копчето Вратот Преголема Вратоврска Боја Блуза Боја Крпеница Мода Пуловер Маица

Во магацинот.
DEN 331.04
Тековен:

Материјал : овие вратоврска боја краток ракав женски летни врвови, женски класичен v вратот симпатична блуза се направени од 95%Полиестер, 5% spandexwomens блузи/кошула жени/тренингот сетови за жени/спортски градници за жени/боди за жени/градници за жени/обликувани за жени/корсет блузи за жени/две парчиња облека за жени/плус големина блузи за жени/графички маици за жени.Прилики : овие трендовски и слатки женски врвови се неопходна блуза за жени и девојки,канцеларија, секојдневна, дома, забава, клуб, училиште, плажа, одмор, запознавање, дневна и летна облека. Совршено одговара со едноставни потпетици, чанти и секакви стилови на коса. боди за обликување/блузи за жени облечени секојдневни/блузи за култури/градник/дуксер за жени/врв на корсет/женски блузи/црни боди за жени/секси блузи за жени/надвор од врвовите на рамената за жени/градници/концертни тимови за жени/облека за теретана за жени/женски блузи/кошули за жени/женски кошули/блузи/бели маици за жени/женски маици/т кошула/женски блузи секојдневни/работни блузи за жени/женска маица/женски блузи/женска маица/маица/в врвови на вратот за жени/женски кошули лето/бела маица/обични блузи за жени/обични маици за жени/маици за жени лабаво вклопување/деловни обични блузи за жени/в врвови за резервоари за вратот за жени/топки за вратот за жени/летен врв/женски летни кошули/маица/женска кошула/женски кошули секојдневни/женски секојдневни блузи/женска деловна облека/секојдневни кошули за жени/женски летни врвови/женски блузи, маици и блузи/летни работни врвови за жени. кошули со долги ракави за жени/кошула/обликувана облека/џемпери за жени/преголеми маици за жени/облека/спортски градник/зделки на денот/излегување блузи за жени/пролетни врвови за жени/женски блузи облечени секојдневни/дуксери за жени/облека за одмор за жени/летни врвови за жени/женски блузи/летни врвови за жени/врвови за жени обични пролет/лето блузи за жени 2023/блузи/пролетни врвови за жени/женски блузи/женски блузи/секојдневни блузи за жени/блузи за жени/трендовски блузи за жени/женски летни врвови 2023/женски кошули/кошули за жени трендовски/летни блузи за жени 2023 трендовски/женски летни блузи/женски летни блузи/ленени блузи за жени/модни блузи за жени/женски блузи трендовски/женски блузи/пролетни блузи/женски блузи и блузи за жени/летни блузи за жени 2023/пролетни блузи за жени 2023 трендовски/женски блузи/женски врвови секојдневни/женска пролетна мода 2023/женска мода/пролетна модна облека за жени 2023/женски блузи, маици и блузи/женски пролетни врвови 2023/трендовски блузи за жени 2023/блузи за жени 2023/женски кошули и блузи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата