Женска Маица Со Кратки Ракави За Ноќта На Вештерките Смешни Принтопи Секојдневни Врвови Костим За Дишење Основни Маици Врвови За Одмор Врвови За Вежбање Тропски В?

Женска Маица Со Кратки Ракави За Ноќта На Вештерките Смешни Принтопи Секојдневни Врвови Костим За Дишење Основни Маици Врвови

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чорапи и многу повеќе во широк спектар на стилови и бои, така што секогаш има еден што ќе ви се допадне и ќе бидете задоволни. Исто така, има многу стилови : кул, топло,. ветроупорен, опуштен, едноставен, ретро, боемски, добредојдовте да кликнете за купување. Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено!. Ве молиме погледнете ја картата со големина на производот. Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, избегнувајте вашиот производ не одговара, ви благодариме за соработката. ※€éx Que Информација За Производот. Прилика : Секојдневно, дома,Работа,Плажа итн. Стил : Секојдневен, Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува (ω ω ω)Денес Се Занимава Голема Промоција (ω ω ω)Забелешка : За да ви дозволиме да носите тенка И фит Облека, ве молиме не заборавајте да ја изберете соодветната големина според табелата со големина на продавницата, обрнете внимание на деталите за податоците од табелата со големини, ви благодариме ~. Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна. Деликатниот крој додаде чувство за мода и елегантно. Совршен за секојдневно секојдневно носење за едноставен, но стилски изглед. Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима. Совршен Подарок За Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Денот На Велигден, Божиќ, 4 јули Денот На Независноста, Ноќта на Вештерките, Денот На Мајките, Денот на Таткото, Денот На Медицинските Сестри, Денот на Трудот, Денот на Благодарноста, Нова година. Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата