Јуеменгсуан Женски Еднобоен Ладен Градник Со Прерамки Со Халтернек+ Проѕирни Панталони

Јуеменгсуан Женски Еднобоен Ладен Градник Со Прерамки Со Халтернек+ Проѕирни Панталони

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Халтернек ремен градник, висок струк проѕирни долги панталони, еднобојна, едноставна и стилска. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, градник со прерамки со халтернек, долги панталони со висок струк, цврста боја, кои се многу убави и модерни. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Mtshrapt : t20, 47 t Bust : t19, 29 Tpants Должина : t41, 73 t Hip : t36, 22 пресврт : t26, 38 . Ветување : .Женска Еднобојна Халтернек Прерамка Градник+ Проѕирни Панталони. XLtshrap : t52 t Bust : t51 Tpants Должина : t108 t Hip : t100 пресврт : t75. Применлив Пол : Женски . ЧЕТИРИ ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : постојат четири големини за да изберете, кои се S, M, L и XL, ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Големина : С/М/Л/ХЛ. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој комплет за костуми е погоден за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата