Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Цврсти Врвови Обични Течни Плисирани Врвови Од Туника Летна Лежерна Блуза Лабави Маици Дизајн Удобно СИВО XXL

Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Цврсти Врвови Обични Течни Плисирани Врвови Од Туника Летна Лежерна Блуза Лабави Маици

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

14 "Должина : 73.91" Рамо : 42см/16. Врвовите Со Кратки Ракави Се Совршени За Лето. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. questrates€ : Врвови На Маици Со Кратки Ракави На Екипажот За Жени, Маици Со Цврсти Врвови, Обични Течни Плисирани Врвови Од Туника Графички Маици, Летни Секојдневни Кошули Со Блузи, Лабава Маичка Блуза, Дизајн Туника,Удобни Летни Кошули; Маиците Со Кратки Ракави Можат Да Ве Одржат Да Се Чувствувате Кул И Удобно Во Жешкиот Летен Ден Додека Останувате Активни Или На Работа или ВО игра .☞Пролет Трендовски Попуст/Зделки За Сезоната На Празници/Дозвола За Зимски Заштеди Нашата Продавница Ќе Ги Ажурира Трендовските и Модерни Женски Врвови Секој Ден. Големина. Големина.JGGSPWM Е Професионален Моден Бренд Кој се Фокусира На Популарната Модна Женска Облека што Може да Ги Задоволи И Вистинските и Разумните Модни Потреби.Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM. Големина. ●Натпревар● : Тоа е Основен Блузи За Сите Стилови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата