Летен Клиренс

Летен Клиренс

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Материјал : овој широк фустан е изработен од квалитетен материјал кој е мек и еластичен, што го прави лесен и совршен за летните временски услови, но доволно тежок за да не треба да се грижите дали ќе лета или ќе заглави. Погоден за толпата : оваа облека може да биде многу добра за тинејџери, постпартално, средно губење на тежината, додаток, бремено тело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата